تبلیغات
افسوس از این زمانه - تذکر
یکشنبه 2 آبان 1389

تذکر

   نوشته شده توسط: حسین نامور    

3 نشانه امكان خیانت شوهرتان به شما

چگونه می فهمید كه آیا شریك زندگی تان به شما خیانت می كند یا خیر؟ آنهم طوری كه او متوجه تجسس شما نشود؟ خیانت چه نشانه هایی دارد؟ آیا شما به شریك زندگی خود مشكوك هستید؟ البته این پرسش ها بدین معنا نیست كه مخفیانه و محرمانه در بیرون منزل تحقیق كنید و بر اضطراب و نگرانی خود بیفزایید.

1ــ بروز علاقه به آراستن ظاهر

اگر شوهرتان بدون مقدمه به خود می رسد، زمان زیادی را صرف آراستن ظاهر خود می كند. و قبلاً چنین رفتار هایی از او ندیده بودید و این روند تكرار می شود. بدین معناست كه سعی دارد نظر شخص جدیدی را به خود جلب كند. اگر سعی می كند چین و چروك صورت، گودی های صورت، رنگ سفید مو و عیوب اینچنینی را كه به دنبال افزایش سن بروز می كند را برطرف كند و هر طوری شده خود را شیك و با سلیقه جلوه دهد، به این خاطر است كه سعی دارد در نظر زن جدید، بهترین مرد جلوه كند.

2ــ غیبت نامعلوم

اگر دفعات زیادی شوهرتان غیبت و یا تأخیر طولانی دارد، كه شمارش روزهای غیبت او از دست شما خارج شده، این رفتار می تواند به خاطر انگیزه هایی  خاص باشد. خواه در گوشه مغازه یك ساعت وقت خود را بی جهت تلف كند و خواه تا دیر وقت كار كند، این غیبت شوهر مسأله ناخوشایندی است. سعی كنید در خانه جذابیت های بیشتری فراهم كنید. و از او بخواهید زمان بیشتری را در خانه بگذراند. یا باهم بیشتر بیرون بروید.

3ــ مطالب مبهم یا تماسهای تلفنی مشكوك

اگر متوجه مطالب مبهم یا تماسهای تلفنی مشكوك یا افزایش ناگهانی قبض تلفن شدید، یا اگر شوهرتان قصد مخفی كردن شماره تلفنی یا دفترچه تلفن موبایل خود را داشت، ممكن است بدین معناست كه علاقه یا رابطه جدیدی وجود دارد، كه هنوز تبدیل به علاقه نشده است.

همینطور اگر همسر شما زمان بیشتری را با كامپیوتر صرف كند، یا سعی دارد زمانی كه شما در منزل هستید، فیلم، عكس یا هر چیز دیگری را مخفی كند این نشانه خوبی است كه او در ذهن خود پی شخص دیگری است.

البته بهترین راه اینكه بفهمید شوهرتان بدنبال شخص دیگری است یا نه، صحبت شفاف و صادقانه با اوست. موضوع ترس از وفاداری شوهرتان را با او در میان بگذارید و سعی كنید در مورد این موضوع بحث كنید قبل از اینكه از فكر و خیال دیوانه شوید.

به خاطر آورید واقعیات همیشه آن طوری كه به نظر می رسند، نیستند!

اگر دریافته اید شوهرتان بی وفایی كرده است، فكر كنید چگونه عشقبازی شوهرتان را جبران كنید و امور را سر و سامان دهید.


if (document.layers || document.all) window.onload = StartAll;

جاوا اسكریپت